Ogłoszenia parafialne, parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Adamowie

VII Niedziela Wielkanocna Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 17.05.2026 r.

  1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. We wtorek tj. 19 maja o godz. 14:00 młodzież z naszej wspólnoty parafialnej z rąk ks. Bpa Kazimierza Gurdy przyjmie sakrament bierzmowania.
  3. Jutro 18 maja wypada I rocznica inauguracji pontyfikatu papieża Leona XIV. Pamiętajmy w swoich modlitwach o Ojcu Św.
  4. W najbliższą sobotę tj, 23-go maja w Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białej Podlaskiej odbędzie się III Zjazd Apostolatu Pielgrzymującej Matki Bożej z Szensztatu Diecezji Siedleckiej.
  5. W przyszłą niedzielę 24 maja Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu wypada również 12 rocznica ingresu Bpa Siedleckiego do katedry siedleckiej. Pamiętajmy w swoich modlitwach o ks. biskupie.
  6. Dzisiaj o godz. 13:30 poświęcenie pól w Gułowie.
  7. Za tydzień o godz. 13:30 poświęcenie pól w Konorzatce.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i indywidualnie.
  9. 31 maja w Pratulinie w Sanktuarium Męczenników Podlaskich odbędzie się 11 Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet. Hasło tegorocznego spotkania : „Kobieta silna życiem”.
  10. Za tydzień taca gospodarcza.
  11. Jest do nabycia nowy numer Echa Katolickiego.
  12. Dziękujemy p. Jerzemu Paluchowi, Szymonowi Golikowi oraz Zbigniewowi, Kamilowi i Michałowi Oleszkiewiczom za pracę przy odnowieniu bramy na placu kościelnym.