- Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
- We wtorek tj. 19 maja o godz. 14:00 młodzież z naszej wspólnoty parafialnej z rąk ks. Bpa Kazimierza Gurdy przyjmie sakrament bierzmowania.
- Jutro 18 maja wypada I rocznica inauguracji pontyfikatu papieża Leona XIV. Pamiętajmy w swoich modlitwach o Ojcu Św.
- W najbliższą sobotę tj, 23-go maja w Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białej Podlaskiej odbędzie się III Zjazd Apostolatu Pielgrzymującej Matki Bożej z Szensztatu Diecezji Siedleckiej.
- W przyszłą niedzielę 24 maja Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu wypada również 12 rocznica ingresu Bpa Siedleckiego do katedry siedleckiej. Pamiętajmy w swoich modlitwach o ks. biskupie.
- Dzisiaj o godz. 13:30 poświęcenie pól w Gułowie.
- Za tydzień o godz. 13:30 poświęcenie pól w Konorzatce.
- Dziękujemy za ofiary składane na tacę i indywidualnie.
- 31 maja w Pratulinie w Sanktuarium Męczenników Podlaskich odbędzie się 11 Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet. Hasło tegorocznego spotkania : „Kobieta silna życiem”.
- Za tydzień taca gospodarcza.
- Jest do nabycia nowy numer Echa Katolickiego.
- Dziękujemy p. Jerzemu Paluchowi, Szymonowi Golikowi oraz Zbigniewowi, Kamilowi i Michałowi Oleszkiewiczom za pracę przy odnowieniu bramy na placu kościelnym.