18 maja w parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Adamowie odbyło się Dekanalne Spotkanie Młodych pod hasłem „Oto Ja, zaufaj mi!”. Rozpoczęliśmy od konferencji wygłoszonej przez siostrę Marzenę ze Zgromadzenia Sióstr Albertynek Posługującym Ubogim, która mówiłaWięcej
