- Dzisiaj Niedziela Trójcy Świętej. Kończy się czas Komunii św. wielkanocnej.
- Jutro tj. poniedziałek wypada 6 rocznica święceń biskupich Biskupa Grzegorza Suchodolskiego. Pamiętajmy o ks. Bp w swoich modlitwach.
- Jutro również rozpoczyna się czerwiec. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo czerwcowe w dni powszednie na godz.16:45, zaś w niedzielę o godz. 15:45.
- W czwartek 4 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, tzw. Boże Ciało i jednocześnie pierwszy czwartek miesiąca. Msze św. w kościele o godz. 8:00; 10:00 i 16:00. Po Mszy św. o godz. 10:00 uroczysta procesja do czterech ołtarzy. Prosimy o ich przygotowanie. W tym dniu możemy zyskać odpust zupełny za udział w uroczystej procesji.
- Od Bożego Ciała przez cały tydzień bezpośrednio po nabożeństwie czerwcowym tj. około godz. 17:00 procesja z racji oktawy Bożego Ciała, następnie Msza św. W niedzielę procesja po Mszy św. o godz. 12:00.
- W piątek po Bożym Ciele nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, ks. Bp Kazimierz Gurda udzielił dyspensy. Jest to również pierwszy piątek miesiąca. Chorych odwiedzimy od godz. 7:00.
- Od 5 do 7 czerwca ks. Łukasz wraz z młodzieżą będzie uczestniczył w Pratulinie w Jerychu Młodych.
- W przyszłą niedzielę puszka na budowę kościołów w diecezji siedleckiej.
- Dziękujemy za ofiary składane na tacę i indywidualnie.
- Jest do nabycia nowy numer Echa Katolickiego.