Z Maryją na modlitwie – nabożeństwo fatimskie

We wtorek, 13 maja, w naszej parafii odbyło się pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Licznie zgromadzeni wierni uczestniczyli we Mszy Świętej, podczas której wspólnie modliliśmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej o pokój na świecie, zgodę w rodzinach oraz potrzebne łaski dla naszej wspólnoty parafialnej.

Po Eucharystii odbyło się nabożeństwo maryjne oraz uroczysta procesja fatimska wokół kościoła, połączona z modlitwą różańcową. Atmosfera wspólnej modlitwy i skupienia pomogła wszystkim jeszcze głębiej przeżyć to wyjątkowe spotkanie i zawierzyć swoje intencje Matce Najświętszej.

Dziękujemy wszystkim parafianom za obecność, wspólną modlitwę oraz zaangażowanie w przygotowanie uroczystości. Niech Maryja Fatimska wyprasza potrzebne łaski dla naszych rodzin i całej parafii.

Galeria zdjęć